Banner

TASUTA mullikindlustus Optibeti pokkeritoa turniiridel
  • Jokker.ee
  • 21.09.2019
  • 0

TASUTA mullikindlustus Optibeti pokkeritoa turniiridel

Maailma ühes suurimas, peaasjalikult Aasia turule suunatud GG pokkerivõrgustikus on nüüdsest võimalik end "mulliks jäämise" vastu kindlustada.

"Mull" (inglise keeles bubble) on teatavasti see mängija, kes pokkeriturniiril esimesena rahadest välja jääb. Kui turniiril osaleb näiteks 80 mängijat, kellest 10 parimat lahkuvad rahalise auhinnaga, siis 11. koha saaja ongi"mull" ehk see õnnetu, kel tuleb tavaoludes turniirilt tühjade kätega lahkuda.

GG võrgustikus, mille toob Eesti mängijateni Optibeti pokkerituba, on erakordse ebaõnne vastu aga rohi olemas ning end kindlustanud mullimees- või naine saab kohe pärast väljalangemist sisseostu raha tagasi!

Mulliks jäämise vastu saab end kindlustada järgmistel turniiridel: 

- Daily Guarantees

- Bounty Hunters

- Omaholic

- Phoenix Rebuy

- MBP

1380x240-50mil.jpg

Selleks, et end mulli vastu kindlustada, tuleb olla "early bird" ehk lihtsalt enne turniiri algust registeeruda. See on kõik - mullikindlustus on täiesti TASUTA!

Hea on seegi, et mullikindlustus ei kao ka siis, kui peaksid samal turniiril tegema näiteks re-buy. Ja mis veelgi parem: mullikohtade arv kasvab vastavalt turniiril osalejate arvule ning näiteks 10 000 osalejaga turniiril saab raha tagasi koguni 10 mullikohta. 

Enne kui hakkad mängima, pane tähele, et Optibeti pokkerituba pakub oma mängijatele nüüdsest ka kuni 2000-dollarilist tervitusboonust. Ja selleks ei tule teha ühtegi täiendavat deposiiti! 

BOONUSE SAAMISEKS:

1) Ava konto Optibeti pokkeritoas (klõpsa sellele lingile)

2) Logi sisse, ava “My Bonus” ning sealt alamleht “Welcome Bonus”

3) Tervitusboonuse aktiveerimiseks vajuta “Opt-in”. 


Opt-in.png


Optibeti konto saad avada siin

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker